Fidżi

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Fidżi

Nieruchomość na sprzedaż na Fidżi

Fidżi to naród na południowym Pacyfiku, archipelag składający się z ponad 300 wysp. Słynie ze skalistych krajobrazów, plaż usianych palmami i raf koralowych z czystymi lagunami. Większe wyspy, Viti Levu i Vanua Levu, są również najbardziej zaludnione. W Viti Levu znajduje się stolica Suva, miasto portowe o brytyjskiej architekturze kolonialnej.

Republika Fidżi ma ponad 300 tropikalnych wysp i jest rajem dla obcokrajowców, którzy chcą kupić nieruchomość na sprzedaż na Fidżi i być właścicielem kawałka nieruchomości w rozwijającym się i środkowym kraju południowego Pacyfiku.

Fidżi mają trzy rodzaje posiadania ziemi. Ziemia na Fidżi jest albo własnością, albo jest rdzenna, albo Corona (stan).

Obszar Grande Suva w stolicy jest ogólnie najbardziej ruchliwą częścią mieszkalną Fidżi, chociaż prowincja Ba, która obejmuje miasto Nadi i Lautoka, ma największą populację.

Spis ludności i mieszkań na Fidżi jest przeprowadzany co 10 lat, przy czym ostatni spis odnotowuje populację, która nadal musi osiągnąć 900 000, oraz populację miejską ze wzrostem o 5% w latach 2007-2017.

Miasto Nadi to światowy port na Fidżi, w którym znajduje się główne międzynarodowe lotnisko oraz loty krajowe do miasta Suva i innych części Fidżi.

Freehold to jedyny rodzaj gruntu, który mogą być bezpośrednio kupowane przez nierezydentów. Nie ma ograniczeń czasowych dla własności Freehold, dlatego często jest uważany za najbezpieczniejszy tytuł.

Podobnie jak w Australii i Nowej Zelandii, Fidżi używa systemów tytułów Torrens, nazwanych na cześć Australijczyka Sir Richarda Torrensa. Fidżi przyjęło ten system i stosuje regulacje dotyczące własności gruntów i stosunków w ramach prawa o przenoszeniu gruntów.

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości na sprzedaż na Fidżi, ważną uwagą w systemie Torrensa jest to, że papiery wartościowe są niezniszczalne, więc nie można ich unieważnić lub unieważnić w wyniku wydarzeń z przeszłości, chyba że zabezpieczenia zostały uzyskane nieuczciwie i tam orzeczenia sądów Fidżi potwierdziły tę zasadę.

 

Jeśli inwestujesz w nieruchomość na sprzedaż na Fidżi za pośrednictwem pośrednika w obrocie nieruchomościami, upewnij się, że jest on zarejestrowany w Fiji Real Estate Agent Licensing Board, która jest jedynym organem konstytucyjnym Fidżi, który zatwierdza pośredników w obrocie nieruchomościami i sprzedawców do przeprowadzania transakcji na rynku nieruchomości. nieruchomość na sprzedaż na Fidżi.

 

Około 8% lądu Fidżi to własność ekskluzywna. W porównaniu z głównymi miastami i miastami Fidżi, tytuły własności są powszechne w miejscach takich jak Rakiraki i Pacific Harbour, a także miasto Savusavu i wyspy Taveuni i Koro w północnej części Fidżi.

 

Cudzoziemcy mogą jednak posiadać prywatne nieruchomości w granicach miasta, jeśli są to nieruchomości należące do wysokości nad poziomem morza lub lokale mieszkalne w ramach zintegrowanych inwestycji turystycznych, takich jak wyspa Denarau, wyspa Naisoso w Nadi.

 

Ponad 90% lądu Fidżi jest zwykle własnością rdzennych mieszkańców Fidżi, znanych jako Taukei. Teren rodzinny jest własnością gminy.

 

Ważne jest, aby przypomnieć, że jeśli chcesz wynająć swoją ojczyznę, musisz to zrobić za pośrednictwem TLTB, a nie współpracować osobno z osobą, ponieważ ojczyzna Fidżi jest wspólną własnością wszystkich żyjących członków jednostek własności ziemi (mataqali ) i klan (yavusa).

 

Można zauważyć, że niektóre nieruchomości na sprzedaż na Fidżi są położone na gruntach rodzimych, dlatego te akty własności będą miały subiektywne lata, w zależności od rodzaju dzierżawy.

  •  
    Przeprowadzka do Fidżi. Ekspatriuj i mieszkaj na Fidżi.

        Znajdujący się w samym sercu Pacyfiku, z archipelagiem około 300 wysp, dzisiejszy czołowy naród słynie na całym świecie z nieskazitelnego piękna i dużej liczby obcokrajowców, którzy decydują się na przeprowadzkę każdego roku. Mówimy o rzeczywistości, która jest bardziej wyjątkowa niż rz ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 39394

Sprzedaż Teren rolniczy, Fidżi, Suva, Suva, Suva

12,434,089.04PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

40468.600 m²
Ukryty klejnot na Pacyfiku - Farma z duża podziemna warstwa wodonośna na sprzedaż na Fidżi - 10 akrów w / 50 lat dzierżawy rolnej, że można przek...
Cod. 27846

Sprzedaż Teren rolniczy, Fidżi, Suva, Suva, Suva

Reserved negotiation
Sprzedaż
Teren rolniczy

50000 m²
Działki na sprzedaż
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB